У Херсоні пройде конкурс на кращий проект меморіалу захисникам України


11 / 01 / 2017

Таке рішення прийнято сьогодні на засіданні робочої наради щодо забезпечення проведення відкритого конкурсу на кращу проектну пропозицію меморіального комплексу на честь захисників незалежної України різних поколінь, повідомляє сайт ОДА.

Представники фахових структурних підрозділів обласної державної адміністрації та міської ради разом з начальником обласної інспекції з охорони пам'яток історії та культури Іваном Солоницьким та секретарем міської ради Оленою Урсуленко визначили умови та правила проведення конкурсу.

Так. згідно з положенням,16 січня 2017 року буде оголошено конкурс на кращий проект і прийом заявок для участі буде тривати до 1 лютого 2017 року. Результати конкурсу будуть оприлюднені 13 березня 2017 року.

Нагадаємо, на початку грудня минулого року, голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв ініціював встановлення пам'ятника українським воїнам різних поколінь. Однак оприлюднений проект меморіалу викликав шквал обурення у ЗМІ і соцмережах. Автори ідеї припустилися кількох грубих ляпів. На плиту нанесли авторський малюнок художника Олексія Бондаренка, не спитавши в останнього дозволу. Крім того, малюнок відредагували, прибравши з оригінального зображення воїна УПА. В адміністрації також хотіли обійти законний порядок встановлення об'єктів благоустрою, не отримавши дозволу з міської ради.

Після активної дискусії і критики такого виконання благої ініціативи Андрія Гордєєва вдалося переконати не поспішати до певних дат, а добре подумати над проектом.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости