У Херсоні пройде акція "Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну"


11 июля 2017 года.

3 серпня у Херсоні, за підтримки громадської організації "Ти не один" відбудеться Всеукраїнська культурно-мистецька, патріотична акція під назвою "Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну".

Акція стартує 31 липня у м.Дніпро та пройде в усіх обласних центрах, завершись на День Незалежності України у прифронтовому місті Покровськ Донецької області.

Під час акції через усі регіони провезуть закріплену на автомобілі Картину Миру, виконану дітьми та дорослими. У кожному місті на центральній площі відбуватимуться масштабні презентаційно-мистецькі дійства.

Також у рамках акції пройдуть благодійні аукціони українських художників під гаслом "Мистецтво лікує"(кошти від реалізації кожної картини буде перераховано на лікування воїна АТО) та майстер - класи з малювання.

Організатори закликають усіх небайдужих взяти участь в акції "Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну", головною метою є показати світу, що всі дорослі і діти мають спільне бажання - жити в щасливій країні.

Теги: акція
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости