У Херсоні проходить флешмоб "Народні замальовки"

У Херсоні проходить флешмоб
17 июня 2020 года.

До 28 червня у Херсоні на сторінках соціальної мережі Фейсбук триватиме фотофлешмоб «Народні замальовки».

Для участі у фотофлешмобі необхідно:

- обрати зображення картин відомих художників про життя та побут українців минулого чи сьогодення (у т.ч. портретні образи, сільський колорит тощо);

- відтворити сюжет картини (образ) у сучасних реаліях, залучивши родину, колег та друзів, використавши подібні до зображених на картинах інтер'єр, місцевість, елементи побуту та одягу тощо;

- зробити художнє фото на смартфон;

- до 28 червня 2020 року викласти обране зображення картини разом з відзнятим фото на сторінці події, вказавши прізвище та ім`я автора або заклад, який працював над створенням фото, а також автора та назву картини (оригінала).

До участі у фотофлешмобі допускаються картини українських художників. Під час публікації слід обов'язково поставити хештег #народні_замальовки.

Участь у фотофлешмобі допоможе відкрити нові можливості для прояву творчих здібностей херсонців, познайомить сучасників з колоритом українського життя та побуту предків, допоможе зрозуміти особливості національних звичаїв та українського характеру та стане гарним подарунком до відзначення державного свята - Дня Конституції України.

Найбільш вдалі роботи (світлини) будуть відзначені пам'ятними дипломами управління культури міської ради та стануть основою фотогалереї на офіційному сайті.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости