У Херсоні проходить фестиваль "Острів Різдва"

У Херсоні проходить фестиваль
8 января 2016 года.

8 січня у Покровському сквері, за благословенням Митрополита Херсонського і Таврійського Іоанна та за підтримки міського голови Володимира Миколаєнка, відбулось свято Різдвяної зірки в рамках ІХ міського фестивалю дитячої творчості «Острів Різдва».

Вихованці загальноосвітніх навчальних закладів та недільних шкіл розповідали про історію народження Спасителя, колядували, співали різдвяні пісні, вітали усіх зі світлим святом Різдва Христового.

Про це повідомляє прес-служба мерії.

«Цього року фестиваль «Острів Різдва», що починався дев'ять років тому із локального заходу у мікрорайоні «Корабел», розширився за межі Херсона завдяки участі дитячих колективів з інших міст. Добре, що все більше дітей долучаються до фестивалю, своєю щирою вірою додають усім нам надію на те, що завтрашній день буде більш мирним, світлим, радісним», - зазначив в.о. заступника міського голови Сергій Черевко, який від імені міського голови привітав учасників свята Різдвяної зірки.

Наступним заходом ІХ фестивалю «Острів Різдва» стане перегляд концертних номерів дитячих колективів, що відбудеться 12 січня з 09.00 у Палаці дитячої та юнацької творчості.

Завершиться фестиваль гала-концертом в обласному академічному музично-драматичному театрі ім.М.Куліша 14 січня о 14.00.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости