Призупинено здійснення виїзних особистих прийомів громадян секретарем Херсонської міської ради та заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
Це пов’язано із приналежністю території Херсонської області до «червоного» рівня епідемічної небезпеки, а також з метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 та на виконання рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.