У Херсоні презентували тролейбус "Кристал"

У Херсоні презентували тролейбус
25 мая 2018 года.

Тролейбус, стилізований під символіку херсонського футбольного клубу "Кристал" працюватиме на маршруті №1 та являтиме собою своєрідний талісман міста.

Ідея стилізувати транспортний засію під херсонський футбольний клуб належить міському голові Володимиру Миколаєнку, самим "кристалівцям" та фанатам команди."Футбольний клуб "Кристал" другий рік діє як комунальний і фінансується із міського бюджету. І вирішили стилізувати тролейбус під символіку улюбленої команди херсонців. Це не лише рекламний хід, хоча сподіваємось, що це допоможе залучити до відвідання футбольних матчів не лише молодь, а й людей похилого віку, а молодь - користуватися тролейбусом, найбільш екологічним видом транспорту. Це також тролейбус пам'яті, історії футбольного клубу, адже всередині презентовано галерею із фотографіями футболістів "Кристалу" різних років", - відзначає Володимир Миколаєнко.

За словами директора МКП "Херсонелектротранс" Єгора Устинова, ідея відразу була підтримана співробітниками МКП. Для її втілення коштами підприємства (близько 100 тис.грн) повністю був відремонтований ЛАЗ. У ньому замінили частину несучих конструкцій кузова, підлогу, напольного покриття, встановлені нові сидіння, повністю оновлено салон."На мою думку, це найбільш вдалий спосіб популяризувати футбол, спорт і здоровий спосіб життя взагалі, а також залучати молодь до користування найбільш екологічним та економним громадським видом транспорту, - підкреслює Єгор Устинов. - Сподіваюсь, тролейбус "Кристал" стане своєрідним символом міста. Недарма девіз футбольного клубу "Одне місто-одна команда".

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости