У Херсоні презентували роман, присвячений Катерині Гандзюк

У Херсоні презентували роман, присвячений Катерині Гандзюк
18 июня 2019 года.

17 червня Катерині Гандзюк виповнилось би 34 роки. З цієї нагоди Херсон відвідав сучасний український письменник Владислав Івченко із презентацією свого нового роману «Ноги», який він присвятив Катерині.

«Я був постійним читачем постів Каті у Facebook, - зазначив автор, - Вона була для мене прикладом чесності і безкомпромісності . Для неї ніколи не було негативу. Так, вона писала про погане, але завжди знаходила можливість, як все можна було б змінити».

На презентацію прийшли рідні та друзі Катерини, а також ті, кого цікавить творчість Владислава Івченка.

Автор та редактор Андрій Мартиненко розповіли про історію створення роману, те, що надихало на створення книги, головних героїв.

«Чому саме «Ноги»? Головний герой роману повертається з війни без ніг. Це наче символ того, що є речі, які ми почиаємо цінувати лише після того, як втратимо», - зазначив автор, відповідаючи на питання про назву книги.

Це вже другий візит Владислава до Херсона . Вперше він приїздив чотири роки тому у рамках всеукраїнського туру на підтримку книг « Найкращий сищик імперії на Великій війні» та « Найкращий сищик та падіння імперії».

Роман «Ноги» вже доступний для придбання у мережі «Книгарня Є».

Теги: книга
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости