У Херсоні презентували фотовиставку «Життя після поранення»


26 апреля 2017 года.

У Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гончара відбулася презентація виставки Олексія Фурмана «Життя після поранення».

Український фотограф Олексій Фурман отримав гран-прі міжнародного фестивалю IAFOR Documentary Photography Award за свій фотопроект «Життя після поранення». Конкурс для фотожурналістів IAFOR Documentary Photography Award надає можливість фотожурналістам з усього світу представити громадськості цікаві документальні фотографії. Темою конкурсу в цьому році була «Справедливість». За перемогу в ньому боролися понад 150 кандидатів з більш ніж 50 країн світу. Ця виставка розповідає про шість доль українських героїв, які отримали важкі поранення на війні.

Це фотопроект про реабілітацію бійців АТО. Проект «Життя після поранення» фокусується на процесі фізичної та психологічної реабілітації українських бійців, які отримали поранення у військовому конфлікті на сході України. Агресія РФ на сході України з травня 2014 року забрала майже 10000 життів, більше 3000 українських військових загинули, майже 11000 українських солдатів отримали поранення. Зустріч з безпосередніми учасниками АТО надала ще більшої емоційності та розуміння того, наскільки важливо зберегти у пам'яті нашого народу цю страшну сторінку в історії України. Олександр Бондаренко, який вижив після Іловайського котла, Ігорь Кравець, що захищав Донецький аеропорт, Артем Кіріченко, також учасник АТО, - були «живими» книгами на заході. Зараз вони намагаються привернути увагу суспільства та влади до проблем, з якими стикаються військові, повернувшись з війни. Їх війна не закінчилася, вона триває в боротьбі з нахабством, вседозволеністю та байдужістю нашої влади. Вони витримають, якщо будуть відчувати нашу підтримку.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости