У Херсоні презентували автоматизовану систему керування дорожнім рухом

У Херсоні презентували автоматизовану систему керування дорожнім рухом
12 апреля 2017 года.

12 квітня комунальне підприємство "Херсонміськсвітло" спільно з харківською компанією ТОВ "Система Сервіс" презентували у міській раді автоматизовану систему керування дорожнім рухом. Переваги її полягають у тому, що дана система дозволяє полегшити рух транспорту за рахунок кращої організації роботи світлофорів на перехрестях.

Про це повідомляє сайт Херсонської міської ради.

Після встановлення спеціальних контролерів, координоване керування світлофорами та контроль за режимами їх роботи здійснюється дистанційно диспетчером. Відтак, система фіксує та повідомляє про усі зміни, несправності у роботі світлофора, дозволяє одразу реагувати на них. Завдяки цьому вдається економити не тільки час, а й кошти обслуговуючої компанії.

У разі, якщо депутати міськради підтримають ініціативу щодо встановлення автоматизованої системи керування, на перший етап її реалізації із бюджету міста буде виділено близько 400 тисяч гривень. Ці кошти будуть спрямовані на обладнання автоматизованою системою 12 перехресть уздовж частини вулиці Перекопської та проспекту Ушакова, де найчастіше проходять урочисті заходи, велопробіги тощо.

На сьогодні, в Україні вже близько 16 міст використовують дану автоматизовану систему керування дорожнім рухом.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости