У Херсоні презентують результати опитування відвідувачів судів


13 / 06 / 2016

16 червня 2016 року у конференц-залі готелю «Оптіма» (м. Херсон, пр.-т Ушакова, 43) відбудеться презентація результатів опитування відвідувачів судів Херсонської області з подальшим обговоренням у форматі круглого столу рекомендацій щодо шляхів покращення функціонування судів в Херсонській області.

Початок заходу об 11:00. Опитування проведено молодіжною громадською організацією у партнерстві з БФ «Творчий центр ТЦК» (м. Київ) у рамках проекту «Громадянська ініціатива з оцінки якості функціонування судів Херсонської та Миколаївської областей», за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя».

У презентації та роботі круглого столу візьмуть участь представники місцевих судів Херсонської області, де проходило опитування, представники територіального управління Державної судової адміністрації в Херсонській області, органів державної влади, місцевих організацій громадянського суспільства.

Зокрема, до участі запрошено п. Володимира Лаговського, начальника територіального управління Державної судової адміністрації в Херсонській області, п. Ірину Коваленко, керівника апарату Херсонського окружного адміністративного суду, п. Дмитра Костеннікова, керівника апарату Апеляційного суду Херсонської області, п. Миколу Закуріна, голову Господарського суду Херсонської області. У заході також візьме участь п. Марина Руденко, радник з питань роботи з громадянським суспільством  проекту USAID «Cправедливе правосуддя».

Очікується, що отримана в ході опитування інформація та розроблені рекомендації сприятимуть покращенню функціонування судів, адже оцінювання якості дозволяє керівництву суду вирішувати наступні завдання: отримання інформації про поточну ситуацію у суді за ключовими параметрами його діяльності; обґрунтування поточних та стратегічних рішень; визначення пріоритетів для змін; моніторинг інновацій, оцінка їх результативності та ефективності; оцінювання відповідності конкретних параметрів роботи суду до існуючих стандартів та нормативів.

Теги: суд
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости