У Херсоні презентують книгу «Кримські татари як корінний народ»


9 апреля 2017 года.

12 квітня о 12-00 годині, в приміщенні Херсонської обласної державної адміністрації відбудеться презентація нової роботи відомої дослідниці, провідної української експертки з питань корінних народів і національних меншин, експерта Інституту демократії ім. Пилипа Орлика пані Наталії Беліцер книги «Кримські татари як корінний народ».

Це видання - результат багаторічної невтомної роботи пані Наталії, яка віддана справі захисту прав кримськотатарського народу і побудові справедливого толерантного суспільства в Україні.

Книга буде цікавою та корисною насамперед тим, хто займаться цією темою, або у своїй роботі так чи інакше пов'язаний з процесами, що відбуваються на окупованій території і звичайно, для ближчого знайомства з одним з корінних народів України - кримськими татарами.

Захід відбувається за організаційної підтримки БО «ККСЦ «Куреш», Херсонського міського меджлісу, Херсонської обласної державної адміністрації. Книга "Кримські татари як корінний народ" була підготовлена і видана за підтримки "Кримського дому".

Для участі в західі, потрібно зареєструватися за телефоном: (0552) 263318, (0552) 265058 або адресою: proekt-uvp@ukr.net

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости