У Херсоні презентують громадську приймальню УГСПЛ зі справ Криму


26 апреля 2017 года.

28 квітня 2017 року о 13.00 в прес-клубі «Новий день» (вул. Преображенська, 26.) відбудеться прес - конференція з приводу відкриття в Херсоні спеціалізованої громадської приймальні УГСПЛ зі справ Криму.

Українська Гельсінська спілка з прав людини є засновником широкої мережі громадських приймалень, які діють майже в усіх областях України. Мета діяльності приймалень - безоплатна допомога людям у захисті їхніх прав та свобод. Серед них є одна спеціалізована приймальня, яка займається виключно питаннями, пов'язаними з окупацією Автономної Республіки Крим та м. Севастополя та захистом прав мешканців Криму.

Кримська приймальня успішно працює в Києві з осені 2014 року. Спеціалізація приймальні - надання первинної та вторинної правової допомоги, захист прав та інтересів в суді по справах будь-якої складності. Для більшої доступності юридичних послуг для мешканців окупованого Кримського півострову в 2017 році почав роботу юрист приймальні безпосередньо в Херсоні.

На прес-конференції юристи розкажуть про те, з якими питаннями до приймальні можна звертатися по допомогу, про основні напрямки діяльності, досягнуті успіхи та подальші плани, а також актуальні проблеми законодавчого врегулювання щодо окупованих територій.

Спікери прес-конференції:
Ганна Рассамахіна - координатор спеціалізованої приймальні УГСПЛ зі справ Криму;
Віктор Вуйка - юрист спеціалізованої приймальні УГСПЛ зі справ Криму в Херсоні;

Також очікується виступ представника Херсонського обласного Фонду Милосердя та здоров'я, організації, яка тісно співпрацює з УГСПЛ та приймальнею зі справ Криму.

Теги: угспл
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости