У Херсоні презентують дослідження медіа-ситуації Півдня і Сходу України


18 / 04 / 2017

21 квітня у конференц-залі "Конгрес" (вул. Я. Мудрого, 7) об 11:00 розпочнеться презентація дослідження медіа-ситуації Півдня і Сходу України. 

Звідки отримують інформацію мешканці Півдня і Сходу України, чи помічають джинсу та пропаганду, якої інформації бракує, а яка в місцевих медіа переважає - про це та інше презентують у спільному дослідженні Інституту масової інформації та GfK Ukraine, повідомляє сайт ІМІ.

Експерти Інституту масової інформації моніторили по дев'ять місцевих ЗМІ (два телеканали, три друкованих та чотири інтернет-видання) у восьми регіонах півдня і сходу України (Дніпро, Запоріжжя, Харків, Одеса, Миколаїв, Херсон, Сєвєродонецьк, Маріуполь та Краматорськ), на предмет, які теми піднімаються у медіа найбільше, як висвітлюється тема АТО, скільки є "джинси", якими джерелам інформації найчастіше користуються журналісти.

GfK Ukraine досліджували, звідки саме мешканці сходу та півдня України дізнаються новини, які теми їх найбільше цікавлять, а якої інформації бракує у ЗМІ, хто винен у війні на Донбасі та якого зовнішньополітичного курсу має дотримуватись Україна тощо.

Дослідження проводилось за підтримки Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) у січні-березні 2017 р.

 

Теги: медіа, ІМІ
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости