У Херсоні працює робоча група з питань легалізації оплати праці


26 июня 2017 года.

21 червня на території ТРЦ «ФАБРИКА» відбувся черговий плановий рейд робочої групи виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення. Про це повідомляє прес-служба виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради.

Під час рейду було обстежено 10 суб'єктів господарювання, лише у 3-х з яких порушень не виявлено. 7 суб'єктам господарювання надано термін для представлення документів щодо офіційного працевлаштування найманих працівників. Зі всіма керівниками проведено роз'яснювальну роботу та попереджено щодо штрафних санкцій за порушення чинного законодавства та сприяння нелегальній зайнятості.

До складу робочої групи з питань легалізації оплати праці входять представники управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної у м. Херсоні ради, Херсонської об`єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Херсонській області, Херсонського обласного центру занятості, Херсонського об'єднаного управління Пенсійного фонду України та головного управління Держпраці в Херсонській області.

З початку року районною робочою групою з питань легалізації праці проведено 15 рейдів, обстежено 128 суб'єктів господарювання, легалізовано 7 робочих місць. На керівників, які у встановлений термін не надали документів офіційного працевлаштування найманих працівників, направлені матеріали до Головного Управління Держпраці в Херсонській області для застосування санкцій.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости