У Херсоні працює громадська приймальня народного депутата України Дмитра Добродомова

У Херсоні працює громадська приймальня народного депутата України Дмитра  Добродомова
11 / 03 / 2016

Щосереди кожен відвідувач приймальні може звернутися по допомогу в будь-яких питаннях та отримати кваліфіковану юридичну консультацію. Як показали перші тижні роботи, жителі Херсона зіштовхуються з проблемами, що стосуються комунальних платежів, земельних відносин, але найбільш гостро стоїть питання зловживання посадовими повноваженнями.

На переконання керівника херсонського обласного осередку «Громадський рух «Народний контроль» Валерія Гурківського основою для викорінювання корупції на місцях є взаємодія з активними громадянами, які зіштовхнулися з фактами хабарництва.

«На жаль, в більшості випадків, коли громадяни звертаються зі скаргами на корупцію, на вимагання хабарів у відповідні органи, як правило, ці скарги залишаються без відповіді. Нашим завданням є допомогти людям, отримати суспільного розголосу проблеми та досягти її вирішення. Лише разом з небайдужими громадянами ми зможемо запобігти корупції та зловживанню з боку посадових осіб» - пояснив Гурковський.

Приймальня народного депутата України Дмитра Добродомова  працює щосереди з 10:00 до 16:00 за адресою м. Херсон, Бульвар Мирний 3, офіс 218(Б). Телефон: (0552) 39-31-15.

 

*Запрошуємо усі політичні сили безкоштовно
розміщувати інформацію про свою діяльність

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости