Від коронавірусу помер екс-губернатор Херсонщини

Від коронавірусу помер екс-губернатор Херсонщини
2 апреля 2021 года.

У Херсоні помер колишній голова Херсонської ОДА та облради Михайло Кушнеренко.

Про це в ході засідання міської ради повідомив депутат Ігор Житченко

За інформацією МОСТа, Михайло Кушнеренко помер від ускладнень, викликаних коронавірусом. 

Довідка: Михайло Кушнеренко - народився в селянській родині. З 1956 року працював колгоспником у колгоспі імені Горького Чаплинського району.

У 1962 році закінчив Херсонський сільськогосподарський інститут.

З 1962 року - інспектор-організатор Каховського територіального виробничого колгоспно-радгоспного управління, головний агроном радгоспу «Новомаячківський» Цюрупинського району.

Член КПРС з 1964 року.

З 1970 року - головний агроном радгоспу імені Латиських стрільців Цюрупинського району, начальник районного управління сільського господарства Цюрупинського райвиконкому Херсонської області.

У 1972-1975 роках - голова колгоспу імені XXI з'їзду КПРС Цюрупинського району Херсонської області.

У 1975-1979 роках - голова виконавчого комітету Голопристанської районної ради народних депутатів Херсонської області.

З вересня 1979 року - 1-й секретар Великоолександрівського районного комітету КПУ Херсонської області.

Закінчив заочно Вищу партійну школу при ЦК КПУ.

У січні - грудні 1983 року - завідувач сільськогосподарського відділу Херсонського обкому КП України.

З грудня 1983 року - 1-й заступник голови виконавчого комітету Херсонської обласної ради народних депутатів.

З 21 грудня 1983 року - голова виконавчого комітету Херсонської обласної ради народних депутатів.

З 23 червня 1987 по серпень 1991 року - 1-й секретар Херсонського обласного комітету Компартії України.

З 26 березня 1989 року - депутат Верховної Ради СРСР. З 7 березня 1990 - обраний депутатом Херсонської обласної ради.

З 5 квітня 1990 року - голова Херсонської обласної ради народних депутатів.

З 15 червня 1996 року - начальник Херсонського обласного управління сільського господарства і продовольства.

З 28 липня 1997 по 7 квітня 1998 року - голова Херсонської облдержадміністрації.

Потім - на пенсії в місті Херсоні.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости