У Херсоні помер 81-річний чоловік з COVID-19


07 / 09 / 2020

За останню добу в Херсонській області виявили 4 нові випадки інфікування коронавірусною інфекцією COVID-19, одна людина померла внаслідок ускладнень.

Як повідомляє на своїй сторінці у Facebook голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв, загалом за добу провели 236 ПЛР-досліджень та 273 дослідження методом ІФА.

Серед нововиявлених випадків одна людина у важкому стані шпиталізована до Херсонської міської клінічної лікарні імені Тропіних. Це 78-річна жителька Корабельного району Херсона, яку обстежили як хвору на пневмонію.

Ще два нових випадки зафіксовано у Суворовському районі обласного центру:

  • 68-річна жінка, яку обстежили як хвору на ГРВІ, у задовільному стані перебуває на самоізоляції;
  • 37-річний чоловік, якого обстежили з підозрою на пневмонію, шпиталізований у стані середньої важкості до Херсонської обласної інфекційної лікарні.
Ще одна жінка, в якої виявили коронавірусну інфекцію, - це 66-річна жителька села Москаленка Генічеського району. Вона контактувала із раніше виявленим хворим. Жінку в стані середньої важкості шпиталізовано до Генічеської центральної районної лікарні.

Пацієнту, який помер внаслідок ускладнень, викликаних COVID-19, був 81 рік. Він жив у Корабельному районі обласного центру, мав супутнє захворювання на пневмонію.

Наразі у Херсонській області 500 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 306 осіб одужали, 180 лишаються інфікованим, 14 пацієнтів не змогли побороти недуг.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости