У Херсоні покажуть лялькову виставу про культуру та історію ромів

У Херсоні покажуть лялькову виставу про культуру та історію ромів
29 января

Херсонщина - область, на території якої проживають представники понад сотні національностей та народностей. З метою розвитку рівноправних відносин та тісної взаємодії представників усіх етносів, підтримання атмосфери толерантності, довіри й поваги у взаєминах між ними, в регіоні реалізують різноманітні проекти та ініціативи. Вже другий творчий етап нового продукту ромської культури, у рамках якого створено лялькову виставу «Чарівна скрипка», готова представити Міжнародна громадська ромська організація «КЕТАНЕ» (керівник - Юрій Іваненко). Вистава має на меті сприяти утвердженню позитивного образу представників ромської національності серед дітей та допоможе виховати повагу до культури ромів.

Першу в Україні виставу, підготовану у співпраці державного театру й ромської громадської організації, глядачі Херсонщини мали змогу побачити у 2019 році. Наразі ж жителям області пропонують переглянути другу спільну виставу, у якій тема ромської культури, звичаїв і історії народу розкривається більш детально.

Показ вистави «Чарівна скрипка» відбудеться 30 та 31 січня об 11:00 у Херсонському академічному обласному театрі ляльок з дотриманням усіх карантинних вимог.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости