У Херсоні показали "Будинок Бернарди Альби"

У Херсоні показали
23 мая 2016 года.

У Херсоні, в рамках XVIII Міжнародного театрального фестивалю "Мельпомена Таврії", 22 травня в театрі-кафе показали драму "Будинок Бернарди Альби". Режисер-постановник вистави - Володимир Нечипоренко (Київ).

За сюжетом, після смерті чоловіка Бернарда Альба оголошує траур і разом з пятьома доньками лишається у стінах родового будинку. Бернарда забороняє виходити з дому своїм незаміжнім донькам, а вони тим часом постійно сваряться та бідкаються через своє незаміжжя. Невдовзі з'являється чоловік, який сватається до старшої, 39-річної, і найбагатшої з сестер (вона отримує більшу частину спадку покійного), але насправді кохає молодшу і найбіднішу серед них - Аделу. Адела не може змиритися з тим, що Пепе має намір одружитися з її старшою сестрою, вона вирішує бігти з ним. У кульмінаційній частині драми, коли все стає відомо Бернарді Альбі та її донькам, роззлючена матір вирішує вбити Пепе. Вона вибігає з рушницею до нього, аби застрелити, але промахується і Пепе втікає геть на коні. Його кохана Адела, наймолодша з сестер, закінчує життя самогубством.

Окрім драми "Будинок Бернарди Альби" у третій день театрального фестивалю було показано також мюзикл "За двома зайцями", моновиставу "Лондон" та філософську притчу "Оскар". А сьогодні на глядачів чекають трагікомедія "Дуже проста історія" (велика сцена, 10:00), "Остання любов Гетьмана" (велика сцена, 18:00), комедія "Женитьба Бальзаминова" (театр-кафе, 21:00) та комедія на 1 дію "Не залишайте друзів без нагляду".

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости