У Херсоні почали відновлювати асфальтове покриття пошкоджене через ремонт водопроводу і каналізації


15 марта 2021 года.

У перших числах березня 2021 року, на 2 тижні раніше ніж завжди, стартували ремонтні роботи з відновлення дорожнього покриття, що було пошкоджено при виконанні аварійно-відновлювальних робіт на мережах водопостачання.

Після зимових холодів та негод запущений у роботу рециклер RCA-1200, який прямо на місці, яке потребує благоустрою, переробляє старий асфальт в асфальтобетонну суміш для повторного використання. Спеціалізованою бригадою ремонтно-будівельної дільниці Водоканалу чітко відпрацьована технологія: на місцях пошкоджень спочатку фрезерують краї розкопки до правильної форми, наносять тонкий шар гарячого бітуму. Шматки асфальтного брухту та щебінь засипають у бак рециклера, додають бітумну емульсію. Все це при температурі 160 градусів плавиться протягом певного часу. Готову суміш працівники засипають у підготовлені ямки, вирівнюють їх. Останній штрих - готове полотно рівняє асфальтний каток JCB VMT160-80.

Такий асфальтний міні-завод ідеальний для проведення робіт на невеликих площах: на ділянках вулиць, провулків, проїздів, на тротуарах, у дворах багатоквартирної забудови.

«За зиму накопичилось багато роботи, яку виконуємо згідно із встановленим календарним планом, - розповів інженер ремонтно-будівельної дільниці Денис КУЗНЕЦОВ. - У цьому році працювали на вул. Михайлівській, Качельній, Гошкевича.

Ми використовуємо кожну погожу днину, щоб зменшити незручності для херсонців - пішоходів та водіїв - від ям на дорогах. Наводимо благоустрій якісно та швидко, наскільки дозволяє технологічний процес» .

Нагадуємо, що обладнання для переробки асфальту було придбано у вересні 2016 року за рахунок міського бюджету.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости