У Херсоні планують впровадити систему онлайн-аукціонів


7 июня 2016 года.

Херсон - перше місто України, у якому планують впровадити систему онлайн-аукціонів. Сьогодні Херсонська міська рада та ГО "Фонд Інновацій та Розвитку - Україна" підписали Меморандум про розвиток та імплементацію системи децентралізованих онлайн-аукціонів "e-Auctoins 3.0" на базі технології "Blockchain".

Особливість системи - використання розподілених систем децентралізованих онлайн-аукціонів, відкритість та прозорість. Це мінімізує можливість маніпуляцій та створює позитивний фінансовий та моральний ефект.

Технічно платформа дозволяє появу зацікавлених торгових площ, які можуть стати частиною системи та проводити відкриті аукціони. Це дозволить додаткові можливості малому та середньому бізнесові.

Окрім того, налагодженна інтеграція с банками. Автоматично можна перевірити всі платіжки та осіб, що беруть участь у торгах.

Єдине обмеження - не можливо зробити ставку, меншу ніж зробила попередня людина.

"За рахунок впровадження цієї програми ми отримуємо максимальну кількість "гравців" на торгах, справедливу конкуренцію, а також максимальну прозорість та реальні ціни", - зазначив міський голова Володимир Миколаєнко.
Питання щодо впровадження системи онлайн-аукціонів винесуть на найближчу сесію міської ради.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости