У Херсоні планують відкрити філіал Української Академії Лідерства

У Херсоні планують відкрити філіал Української Академії Лідерства
26 июня 2017 года.

Делегація чиновників та депутатів Херсонської міської ради ознайомилась із діяльністю Української Академії Лідерства. Для цього відвідали Миколаїв, де у листопаді 2016 було відкрито перший на півдні України філіал Академії.

Українська Академія Лідерства має 5 осередків: у Києві, Харкові, Львові, Миколаєві та Полтаві. Тепер же засновники закладу мають бажання відкрити філіал і в Херсоні.

Українська Академія Лідерства - школа неформальної освіти, програма особистісного та суспільного розвитку. Протягом 10 місяців 40 хлопців та дівчат із усієї країни вчаться тут, досліджують Миколаївську область, розвивають себе, щоб стати майбутніми лідерами України.

За словами керівника Академії Романа Тичківського, заклад створено для випускників середніх шкіл віком 16-18 років до вступу у вищі навчальні заклади.

"Система навчання базується на трьох елементах: фізичного, емоційного та інтелектуального розвитку. Наша мета - за короткий термін виховати нових українців, які готові брати на себе відповідальність за себе та свою країну. Відкрити УАЛ у Миколаєві допомогла Агенція розвитку Миколаєва і міська влада. Сподіваємось, що знання і досвід, якими ми сьогодні поділимось, допоможуть стати частиною стратегії відкриття Академії в Херсоні", - відзначає він.

Для гостей із Херсона провели екскурсію, розповіли про навчання та побут, представили соціальні проекти, які реалізують у Миколаєві. За умови, що міська влада знайде можливість надати приміщення для Академії, її керівництво готове власними відкрити філіал у Херсоні.

Теги: УАЛ
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости