У Херсоні планують призупинити розміщення нових білбордів

У Херсоні планують призупинити розміщення нових білбордів
18 августа 2021 года.

На сьогоднішньому засіданні виконкому планують призупинити розміщення нових білбордів.

Про це йдеться у проекті рішення.

Під заборону потраплять рекламні засоби (розмірами 3x12 м, 3x6 м), типу беклайт (3x4 м), типу скрол (2,65x3,47 м) та інші наземні стаціонарні середньо- та великогабаритні рекламні засоби.

Заборонити планують встановлювати біллборди не скрізь, а тільки на площах, парках та скверах, вулицях Залізничній, Потьомкінській, Суворова, Соборній, Грецькій, Гімназичній, Лютеранській, Дружби, Перекопській, Небесної сотні, Університетської, Ярослава Мудрого, Преображенській, Воронцовській, Залаегерсег, у провулках Козацькому та Пугачова, по Миколаївському шосе (від площі Ганнібала до площі 200-річчя Херсона), шосе В'ячеслава Чорновола, проспектах 200-річчя Херсона, Ушакова та прилеглих до нього перехрестях.

Строк дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами планують продовжувати на 1 рік.

Про боротьбу з білбордами мер міста Ігор Колихаєв заявляв ще у грудні минулого року. 

Відмітимо, що серед депутатів мерської партії є представники двох основних конкуруючих компаній на ринку. Це бізнесмен Іван Бебко, що володіє рекламною агенцією "Еволюція", та лобіст інтересів компанії "Світ інформ" Андрій Ткаченко. Останній є радником мера

"Світ інформ" належить Устину Мальцеву. На Пасху Ткаченко роздавав виборцям подарунки із своїм зображеням від імені фонду Мальцева. 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости