У Херсоні підписано документи про створення Міжнародного Морського Кластеру


15 октября 2016 года.

Сьогодні, 15 жовтня, в Херсонській державній морській академії поставили свої підписи під статутними документами Міжнародного Морського Кластеру 17 його учасників.

Як відзначив сьогодні, під час церемонії відкриття в ХДМА комплексу лабораторій «Віртуально - реальне судно», ректор ХДМА Володимир Ходаковський, напередодні в Академії відбулися установчі збори і на них було прийнято рішення про створення міжнародного морського кластеру «Палата ІТ-ОПМ» (Палата ІТ-освіти і підготовки моряків) при Херсонській державній морській академії.

«Вчора у нас в Академії відбулися установчі збори і на них було прийнято рішення про створення міжнародного морського кластеру «Палата ІТ-ОПМ» (Палата ІТ-освіти і підготовки моряків) при Херсонській державній морській академії. У ньому є 17 учасників - це іноземні компанії, Міносвіти України, ОДА та інші представники різних напрямків. Цей кластер надасть можливість вкладати кошти та інвестувати у розвиток нашої бази. А також, найголовніше, цей кластер надасть можливість майбутнім абітурієнтам, учням шкіл, отримувати інвестиційні кошти на навчання з відстрочкою платежу на весь період навчання», - розповів В.Ходаковський.

Теги: кластер
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости