У Херсоні під час перереєстрації виявлено два автомобіля зі зміненими номерами кузова та двигуна


29 апреля 2016 года.

До територіального сервісного центру МВС 6541 з питання перереєстрації звернувся автолюбитель, який на підставі оформленої в середині квітня цього року довіреності, став власником автомобіля «Audi A6» 2005 року випуску. Автівка мала державні номерні знаки АР Крим. Під час проведення експертного дослідження з'ясувалося, що номер двигуна знищено внаслідок механічної обробки поверхні номерного майданчика абразивним матеріалом.

Неприємний сюрприз також чекав 27-річного цюрупинчанина, який мав намір перереєструвати в територіальному сервісному центрі автомобіль «ВАЗ - 21144» 2007 року випуску. В ході проведення експертного дослідження транспортного засобу фахівцями встановлено, що номерна деталь кузова з ідентифікаційним номером вварена поза умов заводу-виробника, до того ж табличка виробника закріплена з порушенням вимог.

Про обидва факти повідомлено до поліції для подальшого з'ясування обставин подій.

На підставі документів, що підтверджують встановлення факту знищення, фальсифікації або підроблення ідентифікаційних номерів складових частин транспортного засобу, його державна реєстрація скасовується, тобто таким транспортним засобом вже ніколи не можна буде користуватися. Тож вкотре радимо ретельно перевірити автомобіль перед тим, як придбати.

Про це повідомляє регіональний сервісний центр МВС в Херсонській області.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости