У Херсоні під час круглого столу обговорювали, як перемогти Росію


24 марта 2016 года.

22 березня 2016 року у Херсоні відбувся круглий стіл на тему: "Як перемогти Росію: за матеріалами праць Дмитра Донцова". У заході взяли участь керівник Науково-ідеологічного центру ім. Дмитра Донцова м. Львів, редактор "Вибраних творів" Дмитра Донцова у 10-ти томах Олег Баган, заступник голови ВО "Свобода" з питань історичної пам'яти Олег Панькевич та голова Херсонської обласної організації ВО "Свобода" Олег Гаврилко.

Варто зазначити, що на цей захід прийшло чимало слухачів, а сама подія, попри те, що невідомі особи "замінували" приміщення, де відбувався захід, зрештою таки відбулася. Також під час проведення круглого столу присутні одностайно підтримали пропозицію голови херсонської "Свободи" Олега Гаврилка щодо того, що в Херсоні має з'явитись вулиця Дмитра Донцова.

Керівник Науково-ідеологічного центру Донцова Олег Баган закликав присутніх створити одну із філій цього центру при одному із місцевих університетів. Нещодавно таку створено при Мелітопольському державному університеті ім. Б. Хмельницького, звідки і сам Дмитро Донцов.

"У статті "Наше море" Дмитро Донцов пише, що вихід до Чорного моря для України - важлива складова геополітичної безпеки держави. Також море змінює ментальність - до динамічности та експансивности", - зазначив Олег Баган.

"Росія не з'єднала Донецьк і Крим не через відсутність боєприпасів, а через присутність спротиву. Як і 70 років тому, так і тепер значна частина наших захисників читала Дмитра Донцова чи його послідовників", - наголосив заступник голови ВО "Свобода" з питань національної пам'яті Олег Панькевич.


*приглашаем все политические силы бесплатно размещать
информацию на сайте о своей деятельности

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости