У Херсоні оголосили конкурс з перевезення пасажирів за маршрутом №10


12 декабря 2018 года.

Управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку Херсонської міської ради оголосило конкурс з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування №10 «сел. Степанівка (вул. Кільцева) – Річпорт». 

У конкурсі можуть брати участь автомобільні перевізники, які мають ліцензію на надання послуг з внутрішніх перевезень пасажирів автобусами, на законних підставах використовують у достатній кількості сертифіковані автобуси відповідного класу, відповідають вимогам, викладеним у ст.34 Закону України «Про автомобільний транспорт». 

За технічними показниками транспортні засоби перевізника-претендента повинні відповідати вимогам Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, а також передбаченим галузевим стандартом ГСТУ 00017584.01527695.011-2001 «Засоби транспортні дорожні. Технічні вимоги до безпеки конструкції автобусів загального призначення, які знаходяться в експлуатації», або мати сертифікат відповідності чи свідоцтво про визнання відповідності на транспортні засоби загального призначення, конструкція яких за час експлуатації не зазнала змін.

Серед мов конкурсу також - структура автобусного парку: транспортні засоби, які претендент пропонує залучити до перевезень, повинні відповідати вимогам безпеки, охорони праці, державним стандартам, мати відповідний сертифікат, бути зареєстрованими відповідно до чинного законодавства, перебувати в належному технічному і санітарному стані, мати сучасний дизайн, відповідати екологічним стандартам не нижче ЄВРО-3. 

Конкурс відбудеться 14.01.2019 року о 14:00 за адресою: управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міської ради, вул. Залізнична, 8, м. Херсон.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости