У Херсоні оголосили безстрокову мистецьку акцію проти російської окупації

У Херсоні оголосили безстрокову мистецьку акцію проти російської окупації
25 / 03 / 2022

Працівники управління культури Херсонської міської ради, закладів культури клубного типу і народні майстрині оголосили безстрокову акцію проти російської окупації.

Метою акції є виготовлення символічних оберегів. Їх планують передавати з рук в руки і дарувати після перемоги України у війні.

Також в управлінні культури Херсонської міськради закликали публікувати на їх сторінці у Facebook фото та відео процесу виготовлення оберегів, не забувати коментувати публікації словами підтримки співвітчизникам, українським захисникам та «рекомендаціями» окупантам.

Написати назву акції та повноцінно проілюструвати її не є можливим. Бо чиновники управління культури міської ради Херсона використали у назві акції та ілюстрації до неї останню літеру англійської абетки, якою російські загарбники маркують свою техніку та військових.

Це викликало обурення людей у коментарях до допису на Facebook, яким була проголошена акція, але працівники управління культури міськради Херсона відмовились прибрати символіку російських окупантів.

kom

konch

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости