У Херсоні обговорювали проблеми дискримінації людей, які живуть з ВІЛ


21 марта 2017 года.

Херсонська міська громадська організація "21 століття" провела інформаційне заняття з теми "Зменшення стигми та дискримінації до представників уразливих груп та людей, які живуть з ВІЛ в місцях позбавлення волі зі сторони персоналу".

Про це повідомляє сайт Херсонської міської ради.

Тренінг відбувся на базі спеціалізованої туберкульзної лікарні Херсонської ВК-61 в рамках проекту RESPECT «Зменшення стигми та дискримінації, пов'язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медичних закладах України» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Соціальний супровід осіб, що відбувають покарання та звільняються з місць позбавлення волі».

Так, досвідом роботи ділилися начальник лікарні, його заступник, начальник психологічної служби, психолог, головна медична сестра та молодший медичний персонал.

За словами фахівців, питання подвійної дискримінації (хворі є засудженими, плюс, відносяться до категорій людей, які живуть з ВІЛ) актуальне в місцях позбавлення волі. Причини для цього у кожного свої, особливо це стосується людей без медичної освіти, які живуть стереотипами.

Окрім того, має місце неправильна поінформованість населення. Серед ефективних методів подолання такого ставлення - подібні інформаційні занняття з персоналом.

 

Теги: ВІЛ
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости