У Херсоні обговорять діяльність заповідника «Асканія-Нова»


15 февраля 2017 года.

16 лютого об 11:00 в Кризовому медіа-центрі Херсон (вул. Пилипа Орлика 30), 1й поверх, 33 оф.) відбудеться круглий стіл з теми «Асканія-Нова. Наслідки змін до Закону для біосферних заповідників». На заході буде обговорено вплив прийнятих 7 лютого 2017 року у другому читанні ВРУ змін до деяких законодавчих актів України (щодо виконання Конвенції 1979 року про охорону дикої флори і фауни та природних середовищ існування в Європі), реєстраційний № 2023.

Спікери:
Віктор Гавриленко - директор Біосферного заповіднику «Асканія Нова»
Олексій Василюк - заступник керівника Національного екологічного центру
Юрій Попутько - директор департаменту екології та природних ресурсів ХОДА
Яків Дідух - професор, завідуючій відділом геоботаніки та екології Інституту ботаніки НАНУ ім.. Холодного, член кореспондент НАНУ доктор біологічних наук
Іван Мойсієнко - професор, доктор біологічних наук ХДУ

«У цьому Законі, серед внесених змін до ряду законодавчих актів є нова редакція абзацу четвертого статті 16 Закону "Про природно-заповідний фонд України", введення в дію якої суттєво зашкодить збереженню зонального біорізноманіття на територіях, перш за все степових об′єктів природно-заповідного фонду, і особливо Біосферного заповідника "Асканія-Нова"», вважає Віктор Гавриленко, директор заповідника «Асканія Нова».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости