У Херсоні обговорили шляхи протидії домашньому насильству


3 декабря 2018 года.

30 листопада у Херсоні за ініціативи Міського гуманітарного центру по роботі з внутрішньо переміщеними особами Херсонського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відбувся круглий стіл «Протидія домашньому насильству та шляхи його подолання».

Захід відбувся у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка проходить в Україні щороку з 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок по 10 грудня (День прав людини), ставлячи насильство над жінками і порушення прав людини в один ряд.

Саме в такому контексті й тривало обговорення злободенних питань, до якого активно долучилися не тільки фахівці із соціальної роботи Херсонського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, але й Регіональний представник Уповноваженого ВРУ з прав людини в Херсонській області, Радник Міністерства соціальної політики України з питань ВПО у Херсонській області, представники громадських організацій «Десяте квітня» та «Сила права», а також представники сімей з числа внутрішньо переміщених осіб та сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Про причини домашнього насильства, шляхи запобігання йому та протидії, консолідацію зусиль та проведення спільних правопросвітницьких заходів, спрямованих на протидію цьому явищу, активне роз'яснення жителям міста про види насильства, причини та форми його прояву - йшлося під час активного обговорення.

Учасники круглого столу також наголосили, що серед правових, соціально-психологічних, медико-соціальних причин, які призводять до насильства в родині, не останнє місце займаютьекономічні.І з цим не можна не погодитися, бо в суспільстві з низьким рівнем життя, коли жінка, не маючи власного житла, підтримки, роботи, стає більш залежною від чоловіка, замикається в собі і навіть не підозрює, що їй можуть допомогти. Тому має бутиспільне завдання- донести інформацію, підтримати та допомогти знайти вихід із складної життєвої ситуації.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости