У Херсоні обговорили можливості протидії домашньому насильству

У Херсоні обговорили можливості протидії домашньому насильству
2 декабря 2019 года.

У Херсоні відбувся круглий стіл «Протидія домашньому насильству через створення Кризового центру у м. Херсоні: ризики, виклики та досягнення».

Громадські активісти, представники органів місцевого самоврядування та поліції обговорили можливості для надання ефективної допомоги жертвам домашнього насильства.

Як відомо, з лютого цього року за сприяння ГО «Ліга соціально відповідальних жінок» у Херсоні реалізується проект з протидії гендерно-зумовленому насильству. У рамках нього було створено таємний Кризовий центр. За час діяльності закладу там отримали притулок 40 осіб, з них -16 дітей.

Окрім того, на базі Херсонського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді цього року відкрито Денний центр з питань протидії домашньому насильству, в якому допомогу вже отримали 135 осіб (у тому числі 79 дітей).

Продовженням співпраці органів місцевого самоврядування та громадської організації єстворення в комунального соціального закладу «Кризовий центр для постраждалих від домашнього насильства».

ГО «Ліга соціально відповідальних жінок» планує передати всі набуті у процесі проекту ресурси та матеріали, у тому числі відремонтоване та повністю готове до функціонування приміщення.

Довідка. Проект реалізується за фінансової підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні (урядів Канади та Великої Британії), Міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадянського здоров'я», Угорської Екуменічної Служби Допомоги (уряд Угорщини) у межах програми "HUNGARY HELPS" та Херсонської міської ради.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости