У Херсоні напали на редактора сайта МОСТ Сергія Нікітенка

У Херсоні напали на редактора сайта МОСТ Сергія Нікітенка
25 мая 2016 года.

Сьогодні, 25 травня, на площі Свободи в Херсоні, під час мітингу з нагоди звільнення Надії Савченко, на редактора сайту МОСТ, регіонального координатора ІМІ напав колишній банкір, громадський діяч Тарас Бурда. Останній розбив журналісту голову його ж планшетом, коли Сергій знімав мітинг.

Як пояснив "Дню" Сергій Нікітенко, цей напад він пов'язує із виконанням ним професійних обов'язків.

"20 травня, як учасник руху "Під контролем" з колегами дав прес-конференцію, де озвучив факти політичної корупції депутатів від "Батьківщини" і "Укроп" Олега Черненка і Олени Мазур. Сьогодні, 25 травня, о 18:03 я почав вести пряму трансляцію з мітинга, присвяченого звільненню Надії Савченко. По завершенні мітингу я підійшов до депутатів Херсонської міської ради від партії "Укроп" Віталія Богданова  і Олени Мазур та почав задавати їм запитання стосовно діяльності Мазур як чиновника, щодо використання публічних фінансів і Богданова, як депутата міської ради, - коментує Сергій. - Але відповідей не почув. У цей момент до мене підійшов колишній банкір Тарас Бурда, який поводився неадекватно: імітував статевий акт з пляшкою, обливав мене водою, лаявся на мене і вкінці напав. Я відштовхнув його, тримаючи в руці планшет, і став просити порядку. Планшет вихопила Мазур, і я почав кликати поліцейських, які були поряд. Я просив їх зафіксувати, що Мазур другий раз за місяць забирає мій планшет. У цей час Бурда вихопив планшет у Мазур і кинув у мене, влучив у лоб, чим наніс мені тілесні укодження. Бурда намагався покинути площу, але його затримали патрульні. Ми пішли в райвідділ. Сюди приїхав лікар, засвідчив, що є травма голови"."До цього епізоду Бурда неодноразово ображав мене у соцмережах, його дружина отримала репутаційні втрати, як член "Укропу", - говорить Сергій.

На разі Сергій Нікітенко дав свідчення в поліції.

У свою чергу Тарас Бурда звинувачує Нікітенко, стверджує, що це він нападав. "Він вживає напої і вже не перший раз провокує навколо себе дискомфорт для оточуючих. Він вів себе неадекватно, після чого перший вдарив мене ногою, - коментує Тарас Бурда "Дню". - Я не хотів битися. Вийшло так, що я облив його водою. Він махав руками. Якась жінка забрала в нього планшет, він почав кричати, щоб віддали. Я забрав планшет у жінки і кинув його йому. Я думав, що він його зловить, але він був п'яненький і не володів координацією. Вийшло, що пошкрябав йому лоба".

Іван АНТИПЕНКО

Теги: бурда
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости