У Херсоні нагородили переможців конкурсу «Світ очима дітей»

У Херсоні нагородили переможців конкурсу «Світ очима дітей»
7 апреля 2017 года.

7 квітня на базі Херсонського ясла-садка №2 музично-естетичного профілю «Перлинка» відбулась церемонія нагородження дітей-переможців та лауреатів конкурсу «Світ очима дітей».Темою конкурсу було обрано «Світ і майбутня Україна»». Проходив він у три тури, повідомляє прес-служба мерії Херсона.

Перший тур відбувся 13 березня у кожному ДНЗ міста серед дітей молодшого, середнього та старшого дошкільного віку.

Другий тур (районний) - з 15 березня по 17 березня у кожному районі міста на базі дошкільних навчальних закладів №12, 60, 35, малюнки яких стали переможцями І туру конкурсу. Для участі у другому турі надавалися малюнки, які естетично оформлені, вирізнялися оригінальністю та творчим підходом, а також малюнки створені за участі дітей.

Третій (заключний) тур відбувся 22 березня на базі дошкільного навчального закладу №76 серед дітей ДНЗ, малюнки яких стали переможцями ІІ туру конкурсу.

Оцінювало роботи журі у складі: Сліпіч Юлії Володимирівни, директора дитячої художньої школи, доцента, кандидата педагогічних наук, Толкунова Єгора Єгоровича, художника, члена Спілки художників України, Белікової Галини Леонідівни, керівника гуртка Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради.

Роботи переможців та лауреатів міського конкурсу «Світ очима дітей» будуть виставлені у галереї «Синій кіт» 11 квітня.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости