У Херсоні на дистанційне навчання переведено 12 класів із 7 шкіл


15 сентября 2020 года.

На 15 вересня, за інформацією керівників закладів освіти та Херсонського міськрайонного відділу «Херсонського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я», у 11 дітей шкільного і дошкільного віку, а також в 1 працівника школи виявлено позитивний тест на коронавірус.

З цієї причини на дистанційне навчання переведено 12 класів з 7 шкіл, на самоізоляції знаходиться 2 дошкільні групи з 2 дитячих садків.

В управлінні освіти міськради наголошують: у закладах освіти щоденно проводиться роз'яснювальна робота з персоналом та здобувачами освіти щодо індивідуальних заходів профілактики коронавірусної хвороби.

Так, розроблено алгоритм дій керівника у разі виявлення у здобувача освіти або працівника ознак гострого респіраторного захворювання; щоденно проводиться термометрія співробітників закладів освіти, у разі виявлення співробітника з підвищеною температурою, його не допускають до роботи; в закладах освіти обладнано ізолятори.

Окрім того, при управлінні освіти створена робоча група, яка проводить перевірку закладів освіти щодо створення в них безпечних умов для учасників освітнього процесу, з урахуванням епідемічної ситуації.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости