У Херсоні можуть знеструмити 31 гуртожиток через борги


21 января

У гуртожитках, що обслуговує Житлово-експлуатаційна контора №1 в Суворовському районі, можуть відключити електроенергію через величезну заборгованість.

Обмеження електропостачання боржникам ініціює ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія». Про це повідомляється на сторінці "Херсонобленерго" у Фейсбук.

Імовірно, що багатотисячні борги накопичувались поступово. Хай там як, але загальна заборгованість усіх об'єктів, а це 31 гуртожиток, на сьогодні складає понад 1,3 млн гривень.

Херсонобленерго закликає керівництво ЖЕК-1 терміново розв'язати фінансові питання з енергопостачальником, щоб не допустити можливих наслідків відключення електроенергії.

Читайте також: На Херсонщині через бездіяльність посадових осіб мешканці гуртожитків ризикують залишитися без світла і тепла

Якщо домовленості з постачальником досягнуто не буде, гуртожитки знеструмлять, а життя мешканців буде в певному сенсі паралізовано.

Люди залишаться без світла, побутових електроприладів, а можливо й тепла, тому що багато хто зараз використовує електрообігрівачі.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости