У Херсоні дитячі майданчики за бюджетні кошти встановили у багнюку

У Херсоні дитячі майданчики за бюджетні кошти встановили у багнюку
13 декабря 2021 года.

У Херсоні два дитячі ігрові майданчики у районі житлових будинків на вул. Миколи Куліша №1А та №3А встановили прямо у багнюку.

Фото зимового херсонського атракціону виклали у Фейсбук на сторінку Херсонської міської ради.

Обидва майданчики є об'єктами громадського бюджету. Роботи із будівництва виконуються підрядною організацією ТОВ «Спортстрой Херсон».

багно

«Робочий проєктом першого майданчика передбачено встановлення ігрового дитячого комплексу «Двобаштовий», гойдалки подвійної на ланцюгах, каруселі «Класік», гімнастичного дитячого комплексу «Кетрін», більчачого будиночку та лавки без спинки. Вартість виконання робіт становить орієнтовно 176 тис. грн. Робочим проєктом другого майданчика передбачено встановлення ігрового дитячого комплексу «Двобаштовий», гойдалки подвійної на ланцюгах, каруселі «Классік», балансиру великого, гімнастичного дитячого комплексу «Кетрін», більчачого будиночку та дві лавки без спинки. Вартість виконання робіт становить орієнтовно 188 тис. грн», - йдеться у повідомленні.

Але про те, що стояти вони будуть у багнюці і дітей після їх відвідин треба буде відчищати від багнюки, у проєкті, мабуть, нічого не сказано.

багно

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости