У Херсоні дітей навчали знімати фільми та вести блоги

У Херсоні дітей навчали знімати фільми та вести блоги
10 июня 2014 года.

В міському таборі «Лідер» триває навчання представників шкільного самоврядування. Юних лідерів навчають ораторському мистецтву, комунікативним навичкам, медіа грамотності, основам фото та відео. Учасники табору проходять психологічні тренінги, які дозволяють розкрити свій творчий потенціал та лідерські якості. Відвідують різноманітні мастер-класи з сучасних танців.

Професійний оратор-викладач, навчав учнів мистецтву публічного виступу. Він допоміг навчитися грамотно висловлювати свої думки, будувати свою промову, знаходити спільну мову з незнайомими людьми, досягати поставленої мети і долати перешкоди.

Під час медіа-уроку учням розповіли декілька секретів щодо введення блогів та створення власних веб-сторінок. Відомий херсонський режисер Леонід Єжуров розповів як написати гарний сценарій та зняти документальний фільм.

Фотограф Олег Робко викладав основи композиції та навчив як зробити вдале фото.
Тренер по сальсі Рей Юрін проводив мастер -клас. Учні мали можливість познайомитися з сальсою та бачатою. Закінчили навчання імпровізованим танцювальним флеш мобом, який сподобався як хлопцям, так і дівчатам.

Автор - Аліна Жуковська

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости