У Херсоні будуть вити сирени


15 марта 2019 года.

20 березня 2019 року в Херсоні буде проводитись технічна перевірка міської автоматизованої системи централізованого оповіщення. Про це повідомляє відділ з питань цивільного захисту м. Херсона міської ради.

Передача навчального сигналу тривоги відбуватиметься через автономні сигнально-гучномовні пристрої, які розташовані на території міста, та в ефірі радіо «Таврія» (частота в м. Херсоні 100,6 МГц, FM-діапазон).

Для привернення уваги населення у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайної ситуації передається попереджувальний сигнал «УВАГА ВСІМ», а саме: уривчасте звучання електросирен, часті гудки транспорту, зокрема у запису мережами радіомовлення та через вуличні гучномовні пристрої.

Після попереджувального сигналу здійснюється трансляція телерадіомережами відповідних повідомлень про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації.

Повідомлення інформуватимуть про характер та місце виникнення надзвичайної ситуації, зону можливого ураження, порядок дій населення та види захисту.

У зв'язку з цим, відділ з питань цивільного захисту м. Херсона міської ради звертається до мешканців міста з проханням зберігати спокій під час звучання навчальних сигналів і повідомлень з питань цивільного захисту та по можливості повідомити про проведення вказаного заходу рідних, близьких та знайомих.

Теги: сирени
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости