У Херсоні 85 сімей із числа ВПО отримали гуманітарну допомогу


26 ноября 2020 года.

25 листопада у приміщенні Херсонської обласної організації Товариства Червоного Хреста України вкотре відбулася видача гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, що є отримувачами соціальних послуг Херсонського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Продуктові та гігієнічні набори отримали 85 сімей з числа переселенців, а саме наступні категорії ВПО: люди з інвалідністю, сім'ї, в яких виховуються діти з інвалідністю, багатодітні родини та самотні літні люди (старше 75 років), які опинились у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку Центру, і отримують соціальні послуги на безоплатній основі.

Також фахівці із соціальної роботи Центру інформували отримувачів гуманітарної допомоги щодо правил поведінки в умовах епідемічної ситуації та зменшенню ризиків захворювання на коронавірусну інфекцію.

Довідка: Херсонський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді результативно співпрацює з Херсонською обласною організацією "Товариство Червоного Хреста України" з 2015 року.

Основним напрямком співпраці є надання соціальної, психологічної та натуральної допомоги (продукти харчування, засоби особистої гігієни, одяг та інше) особам та сім'ям, які опинилися в складних життєвих обставинах та не можуть подолати їх самостійно.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости