У Херсоні 50 переселенців отримають нове житло

У Херсоні 50 переселенців отримають нове житло
11 июля 2017 года.

Сьогодні 50 людей із числа внутрішньо переміщених осіб отримають безкоштовні ордери на заселення до гуртожитку по вул. Поповича, 15.

Ремонт на 900 кв.м. виконано у рамках реалізації проекту "Активізація територіальної громади Херсона для подолання проблем внутрішньо переміщених осіб", що фінансується Європейським Союзом спільно із міською владою.

"На сьогодні це вже третій гуртожиток, який на 100% готовий до експлуатації. Ми вдячні європейським партнерам за підтримку, і самі докладаємо немалих зусиль, щоб люди, які залишились без власних домівок відчували, що ми піклуємось про них. Співпраця у рамках проекту продовжується, зовсім скоро ми звітуватимемо перед ЄС за використані кошти та домовлятимемось про нові напрямки роботи", - коментує міський голова Володимир Миколаєнко.

Крім 16 кімнат відремонтовано 2 кухні, душові та санвузли.

У кімнатах відновлено підлогу, стіни та стелю, здійснено заміну труб водопроводу і каналізації, системи централізованого опалення, електричної мережі, встановлено лічильники води та електроенергії, металопластикові віконні блоки та металеві кімнатні двері, на кухнях - електроплити, кухонні меблі з мийками, холодильники та бойлери, в туалетних кімнатах - нові сантехнічні прилади та пральні машини.

Окрім ордерів, родини, переселені із Донецька та Луганська отримають також гігієнічні набори першої необхідності - подушки, ковдри, комплекти постільної білизни, махрові рушники, предмети особистої гігієни, миючі засоби та посуд.

Теги: ВПО, житло
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости