У Херсоні 29 травня відкривається DOC.КЛУБ

У Херсоні 29 травня відкривається DOC.КЛУБ
28 мая 2015 года.

У Херсоні 29 травня відкривається медіа-клуб документального кіно з прав людини DOC.КЛУБ

DOC.КЛУБ - це кіноклуб медіа-просвіти з прав людини, що діє в рамках Міжнародного фестивалю Docudays UA.

Ми створюємо клуб адже віримо, що кіно один з найбільш ефективних інструментів для розмови на серйозні теми та мотивація до дії.
Представники громадських організацій, що виступили ініціаторами створення медіа-клубу в Херсоні Оксана Глєбушкіна (громадська молодіжна організації «Нова генерація) та Леонід Єжуров (громадська організація «Режисер. Орг») презентують концепцію роботи клубу, його графік та формат.
Фільм-відкриття DOC.КЛУБу - один з найкращих фільмів фестивалю Docudays UA «Голосуйте за мене, будь ласка» Вейдзюня Чена (Данія, Китай, 2007, 55'). Ця стрічка зблизька показує третій клас початкової школи в місті Ухань, що в Центральному Китаї. Тут діти вперше стикаються з демократичними принципами під час експерименту. Троє восьмирічних школярів змагаються за місце старости класу. Те, що відбувається з ними та їх батьками віддзеркалює суспільні цінності, а нас примушує багато про що замислитись.

В прес-конференції візьме участь Тетяна Кулік, координаторка Мережі медіа-клубів документального кіно з прав людини.

Робота DOC.КЛУБу буде відбуватись на постійній основі. Покази проводитимуться раз на місяць на базі клубу «Режисер. Орг» (вул. Ушакова, 34).

Вхід на всі покази БЕЗКОШТОВНИЙ.

Херсон доєднається до Мережі медіа-клубів документального кіно з прав людини. На сьогодні вже діють 72 клуби по всій Україні. Детальніше про їх діяльність та про проект

«Центр медіа-просвіти з прав людини Docudays UA» можна дізнатись тут http://docuclub.docudays.org.ua/

Теги: арт, кино
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости