У ХДУ започаткували новий формат наукових зустрічей


25 мая 2020 года.

20 травня у рамках Днів науки, у Херсонському державному університеті стартував новий проєкт ««Міжнародний науковий пікнік «Платформа успіху»» у форматі PED на платформі ZOOM. Організаторами виступили відділ з обдарованою молоддю ХДУ (керівниця Юлія Юріна) та Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених ХДУ (голова Іван Глухов).

Спікери з різних галузей науки та країн (Польща, Китай, Грузія) поділилися з учасниками проєкту власним досвідом та розповіли як реалізувати ідеї, досягати поставлених цілей та стати успішним.

Серед них були дослідники з питань міжнародних комунікацій, автори дослідницьких ініціатив з Мілану (Італія) та Нью-Йорку (США), засновник та керівник НГО, «Euro-Atlantik Communications», магістр філософії, блогери, менеджери, юристи, спортсмени та IT-спеціалісти з управління проєктами.

«Платформа успіху» - інтерактивний експеримент університету, який в майбутньому стане традицією щодо популяризації науки, інформаційного обміну між науковцями. 

Організатори проекту зазначають, що науковий пікнік планують проводити на березі Чорного моря у СОТ «Буревісник» та в ботанічному саду ХДУ.

Теги: хду
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости