У ХДУ освітяни Херсонщини окреслили тенденції нового навчального року

У ХДУ освітяни Херсонщини окреслили тенденції нового навчального року
26 августа 2020 года.

26 серпня на базі Херсонського державного університету відбулася серпнева конференція педагогічних працівників Херсонщини. Цьогорічна тема - «Організація 2020/21 навчального року в умовах пандемії». Захід пройшов у новому форматі, об'єднавши представників обласної та місцевої влади, керівників управлінь та відділів освіти районів і територіальних громад та педагогів закладів загальної середньої освіти.

Урочисте відкриття конференції проходило на локації перед входом в головний корпус університету.

Вітаючи освітян, голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв наголосив, що головний виклик цього навчального року - організувати безпечний освітній процес для дітей, батьків та вчителів. «Нам спільно потрібно шукати нові формати, які дозволять дітям отримувати якісні знання, а вчителям комфортно навчати дітей», - зазначив очільник області. Він побажав плідної роботи та нагородив почесними грамотами кращих освітян Херсонщини.

Ректор ХДУ Олександр Співаковський зазначив: «Вчитель - це стратегічний воїн, який відповідає не тільки за сьогодення, а й за майбутнє. І сьогодні тут присутні ті, від кого залежить розвиток держави. І наше спільне завдання зробити все, аби молодь залишалась на Херсонщині. Без вас, без агентів впливу, це неможливо. Херсонський державний університет готовий працювати задля розвитку області та надавати якісні послуги, задля формування майбутньої еліти».

По завершенню офіційної частини продовжилася конструктивна робота у парковій зоні університету. Паралельно на факультетах педагоги закладів загальної середньої освіти області взяли участь у дискусійних локаціях за окремими галузями: початкова школа, дошкільна освіта; інклюзивна освіта; хімія; біологія, географія; фізика, математика, інформатика; українська мова; англійська мова; історія України, правознавство; фізична культура; предмети мистецького циклу; виховна робота; практична психологія.

Спікери розказали, як підвищити якісний показник знань учнів та змотивувати їх до навчання. І торкнулися питань щодо застосуванням інноваційних технологій в освітньому процесі.

До того ж, у рамках конференції, освітяни Херсонщини ознайомилися з потенціалом та матеріально-технічною базою Херсонського державного університету.

Пресцентр ХДУ

 

Теги: хду
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости