У Харкові помер боєць ЗСУ зі Скадовська, поранений 13 липня

У Харкові помер боєць ЗСУ зі Скадовська, поранений 13 липня
25 июля

Дмитро Сівоконь, поранений в районі ООС минулого тижня, помер у п'ятницю у шпиталі в Харкові.

23 липня у Харківському військовому госпіталі, близько 16:00, в результаті тяжких поранень, отриманих 13.07.2021 року під час ворожого артилерійського обстрілу бойових позицій бригади поблизу с. Кринички на Луганщині помер старший лейтенант 17 ОМПБ «Кіровоград», 57 ОМПБр, Сівоконь Дмитро, 39 років, мешканець м.Скадовська, Херсонська область.

Військовослужбовець разом із декількома іншими пораненими був госпіталізований минулого тижня після обстрілу в Луганській області. Його стан оцінювався як тяжкий.

"Його поклали до реанімації. Наступного ранку він вже прийшов до тями, самостійно дихав. Потім стало гірше. Його знову під'єднали до апарату дихання, зробили кілька операцій. На жаль, вчора стан погіршився сильно. Близько 16:00 вчора він помер", - розповіла волонтер благодійної організації "Сестра милосердя АТО" Ярина Чаговець.

З початком війни - проходив військову службу на посаді головного сержанта взводу в спецпідрозділі ВСП у ЗС України "Сармат". Згодом отримав офіцерське звання «молодшого лейтенанта» та перевівся для подальшої служби до м. Скадовська, в подальшому - до 57 ОМПБр.

Залишилась батьки, дружина і двоє дітей 2,5 і 9 років та син 13-и років від першого шлюбу.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости