У Гусєва визнали борги Новінського перед бюджетом Херсона

У Гусєва визнали борги Новінського перед бюджетом Херсона
03 / 04 / 2020

В Херсонській обласній державній адміністрації фактично визнали, що компанії олігарха Новинського заборгували бюджету міста Херсона деятки мільонів гривень.

У звіті щодо інвентаризації земель області, що опублікували на сайті ОДА, вказані деталі цієї історії.

«У 2016 році визнано банкрутом ПАТ "ХЕРСОНСЬКИЙ СУДНОБУДІВНИЙ ЗАВОД", яке мало у користуванні земельні ділянки загальною площею 136,8 га (за 2016 рік сума земельного податку - 3,4 млн.грн.). Фактично протягом січня-вересня 2018 року право власності на об'єкти нерухомого майна цього підприємства набуто ТОВ «Смарт-Мерітайм Груп», який без оформлення документів та без сплати плати за землю використовує земельні ділянки площею 118,5940 га», - сказано у звіті.

Також в документі написано, що плату за землю компанія Новинського не сплачує у зв'язку з відсутністю право установчих документів на землю.

Нагадаємо, що під час візиту Новинського до Херсона в березні, йому задавали питання про 57 млн. грн боргів перед містом, але він відповів, що боргів не має.

Юрій Гусєв обіцяв розібратися.

У звіті про інвентаризації, автори пропонують Херсонській міській раді у термін до 1 жовтня поточного року провести роботу по укладанню договорів оренди земельних ділянок, які використовуються ВАТ „Укрсільгоспмаш" та ТОВ «Смарт-Мерітайм Груп».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости