У Гусєва лякають порушників COVID-патрулями

У Гусєва лякають порушників COVID-патрулями
9 ноября 2020 года.

На важливості посилення роботи COVID-патрулів, через зростання кількості лабораторно підтверджених випадків захворювання коронавірусом, наголосив заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан.

За його словами, потрібно збільшити кількість спільних COVID-патрулів, які проводяться ГУ Національної поліції у Херсонській області, ГУ Держспоживслужби в області та органами місцевого самоврядування.

"Після введення в дію нової редакції Закону "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)", пропоную активізувати цю роботу з метою забезпечення виконання карантинних вимог у місцях масового перебування людей", - наголосив Вадим Чабан.

Зазначимо, що згідно із Законом, ухваленим Верховною Радою України, перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без одягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, - тягне за собою накладення штрафу від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170 - 255 грн).

Накладати штрафи матимуть право:

- працівники Національної поліції;

- працівники органів Державної санітарно-епідеміологічної служби;

- виконавчі комітетети сільських, селищних, міських рад.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости