У готелі "Фрегат" відбудеться конференція "Зцілюючи сім’ї, будуємо майбутнє"


26 января 2017 года.

Завтра, 27 січня, у приміщенні готелю "Фрегат" (конференц-зала, 11-тий поверх) відбудеться перша тематична конференція обласного рівня "Зцілюючи сім'ї, будуємо майбутнє". Під час заходу розглянуть найбільш актуальні проблеми у соціальній сфері як в Україні, так і в Херсонській області зокрема.

За офіційними даними, на обліку профільних обласних служб перебувають 3947 сімей у складних життєвих обставинах, в яких проживає 7191 дитина. Загалом, у 24 закладах інтернатного типу Херсонської області перебувають 3310 дітей. З цього числа 199 є дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, і потребують нову сім'ю. Ще 3111 дітей мають живих батьків, але не живуть з ними.

Щоб розглянути причини та знайти оптимальні шляхи вирішення цих проблем, зберуться представники громадських та благодійних організацій, прийомні батьки та волонтери, представники церков та християнських спільнот, місцеві підприємці та бізнесмени, представники місцевої влади та профільних служб.

Почесними спікерами та гостями конференції будуть Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба, голови Херсонської обласної адміністрації та обласної ради, а також представники всеукраїнського руху за "Україну без сиріт".

Учасники конференції обговорять питання співпраці у сфері розвитку соціальних послуг та благодійництва на території Херсонської області, реформування інтернатних закладів та причини виникнення кризи в сім`ї, проблеми випускників інтернатів, соціальної відповідальності бізнесу, ролі суспільства та влади в реалізації та наданні соціальних послуг.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости