У Голій Пристані відкрили сателітне районне відділення амбулаторного гемодіалізу


11 / 06 / 2018

У Голій Пристані на території КП «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» відкрили сателітне районне відділення амбулаторного гемодіалізу центру нефрології, гемодіалізу та перитонеального діалізу Херсонської обласної клінічної лікарні.

Центр обслуговуватиме хворих Голопристанського, Олешківського, Каланчацького та Скадовського районів. Максимальна потужність відділення у режимі 2-х змінної роботи 6 днів на тиждень складає 20 пацієнтів з хронічною хворобою нирок V стадії, але цю кількість планується збільшити до 40-ка.

Директор компанії-інвестора ДП «Діасервіс Плюс» Олег Тур розповів, що на даний час відділенні встановлено обладнання для проведення процедури гемодіалізу, а саме: систему очистки води AquaBplus та 5 апаратів для гемодіалізу 5008S, виробництва «Fresenius Medical Care AG & CoKGaA» (Німеччина).

Планується, що відділення амбулаторного гемодіалізу центру нефрології, гемодіалізу та перитонеального діалізу Херсонської обласної клінічної лікарні у Голій Пристані розпочне прийом пацієнтів за місяць, після завершення всіх організаційно-технічних робіт.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости