У Голій Пристані відкрили новий сквер в центрі міста

У Голій Пристані відкрили новий сквер в центрі міста
3 июня 2020 года.

День захисту дітей, свято радості, сонця та дитинства, ознаменувався довгоочікуваним відкриттям нового скверу в центрі міста.

Щойно закінчилися ремонтні та підготовчі роботи, встановлено дитячий майданчик та збудовано спортивний корт. Це прекрасна зону відпочинку як для дітей так і для дорослих. А також прикрасив площу парку новий танцюючий світловий фонтан, який надалі буде радувати краян та гостей нашого чудового міста. Голопристанський міський голова Олександр Бабич на заході урочисто привітав містян зі святом, розповів, скільки сил та коштів було вкладено в цей проект. Висловив подяку людям, без яких новий сквер би не збудувався. За високий професіоналізм у сфері містобудування, результативну співпрацю з Голопристанською міською радою, вагомий вклад у забезпеченні території містобудівною документацією та розвитку інфраструктури м. Гола Пристань оголосили подяку головному архітектору, проектувальнику - Цурікі Ларисі Миколаївні, яка втілила в життя ідеї міського голови.

Подяку оголосили і керівнику приватного акціонерного товариства «Пересувна механізована колона 132» Рибалку Роману Миколайовичу, адже його підприємство створило гарну зону відпочинку для жителів та гостей міста. Також за вагомий вклад у соціально-економічний, інфраструктурний та туристичний розвиток м. Гола Пристань, благодійну діяльність та результативну співпрацю з Голопристанською міською радою подякою відзначений герой України, Генеральному директору товариства з обмеженою відповідальністю сільськогосподарського підприємства «Нібулон» Вадатурському Олексію Опанасовичу за фінансову підтримку проєкту, яка склала аж біля 1 млн. грн. Подякував голова міста і приватному підприємцю експерт-інженеру будівельнику Овчар Зої Абакарівні за технічний нагляд будівництва парку.

Вітали зі святом голопристанців почесні гості міста: заступник голови Херсонської обласної ради Булюк Віталій Вікторович, Почесний громадянин міста Гола Пристань Юрченко Анатолій Петрович, Кушнаренко Михайло Михайлович, директор філії «Голопристанська» «Нібулон» Мягченко Микола Іванович. Пролунали музичні композиції від місцевих талантів - Сергія Хоменка, Юлії Решетило, Аріни Романенко, Марії Галущак, Яна Калашнікової, Дарини Прокопової. Народний художній колектив «Хореографічний ансамбль «Сюрприз» під керівництвом Тетяни Кирилової станцював феєричні танцювальні композиції. З нагоди Дня захисту дітей Голопристанська міська рада та ГО «Рада міста Гола Пристань» на чолі з Павлом Корнієнком підготували солодощі для малечі, які чудово смакували юним відвідувачам свята.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости